Pavarotti

Een kijkje in het leven van Luciano Pavarotti

Downton Abbey

gebaseerd op de tv serie

Maleficent 2 (2D)

Mistress of Evil

Phantom Thread

di 22 okt 19:00 uur

Wat is dan liefde

Door Aniëlle Webster

F*ck de Liefde

met Yolanthe Cabau, Thijs Römer en Victoria Koblenko

Joker

Put on a happy face

Maleficent 2 (3D)

Mistress of Evil

De brief voor Sinterklaas

Door Lucio Messercola

Everest (2D)

Nederlandstalige versie

Trouble

Nederlandstalige versie

Waar is het grote boek van Sinterklaas

Met de club van Sinterklaas

Shaun Het Schaap

Het Ruimteschaap

Everest (3D)

Nederlandstalige versie

Misfit 2

Met Djamila en Niek Roozen

Whitestar

Met Victoria Koblenko

Club van lelijke kinderen

Nederlands gesproken

Lion King (2D)

Originele Versie

The Goldfinch

The Story of a Stolen Life

Don Pasquale

Royal Opera - do 24 okt 20:30 uur

Bumperkleef

Door Lodewijk Crijns

Fisherman's Friends

Some bands can't be managed

Mademoiselle de Jocquieres

ma 4 nov 15:00 uur

Concerto/Enigmavariaties/Raymonda (derde akte)

Royal Ballet - di 5 nov 20:15 uur

Colette

Boek & Film (serie A) - ma 11 nov 19:30

Lady Bird

di 12 nov 19:00 uur

Tintoretto

vr 15 nov 16:00 | zo 17 nov 13:00

MI VIDA met Loes Luca

Met Sangria en Tapa - zo 17 nov 16:00

Penoza Prosecco Night

Penoza: The Final Chapter - ma 18 nov 19:00

Judy

ma 2 dec 15:00 uur

Edie

di 3 dec 19:00 uur

Young Picasso

vr 6 dec 16:00 | zo 8 dec 13:00

Un Amour Impossible

Boek & Film (serie B) - ma 14 okt & ma 9 dec 19:30

Coppélia

Royal Ballet - di 10 dec 20:15 uur

Killing the Highway

Filmspecial - zo 15 dec 16:00 uur

M - Filmliga Heuvelrug

7 jan 19:00 & 21:15

Klimt & Schiele

vr 10 jan 16:00 | zo 12 jan 13:00

The Sister Brothers

Boek & Film (serie A) - ma 13 jan 19:30

Doornroosje

Royal Ballet - do 16 jan 20:15 uur

Andre Rieu

70 Years Young - 18 jan 19:00 & 19 jan 15:00

Filmhuis -- Figi

Serie 2020 (9 films)

Sir

di 21 jan 19:00 uur

La Bohème

Royal Opera - wo 29 jan 20:45 uur

Leave no trace

Boek & Film (serie B) - ma 14 okt & ma 10 feb 19:30

Searching - Filmliga Heuvelrug

11 feb 19:00 & 21:15

Renoir

vr 14 feb 16:00 | zo 16 feb 13:00

The Kindergarten Teacher

di 18 feb 19:00 uur

Todos Los Saben

di 25 feb 19:00 uur

Marston & Scarlett

Royal Ballet - di 25 feb 20:15 uur

Where'd you go Bernadette

Boek & Film (serie A) - ma 9 maart 19:30

Gräns - Filmliga Heuvelrug

10 mrt 19:00 & 21:15

The Prado Museum

vr 13 mrt 16:00 | zo 15 mrt 13:00

Klanken van oorsprong

di 17 mrt 19:00 uur

Fidelio

Royal Opera - di 17 mrt 20:15 uur

Het Zwanenmeer

Royal Ballet - wo 1 apr 20:15 uur

Van Gogh And Japan - Arts In Cinema

vr 10 apr 16:00 | zo 12 apr 13:00

Transit

di 14 apr 19:00 uur

Another day of life

Boek & Film (serie B) - ma 14 okt & ma 20 apr 19:30

Cavalleria Rusticana/Pagliacci

Royal Opera - di 21 apr 20:00 uur

Tampopo - Filmliga Heuvelrug

28 apr 19:00 & 21:15

Le Semeur

Boek & Film (serie A) - ma 11 mei 19:30

Gauguin in Tahiti - arts in cinema

vr 15 mei 16:00 | zo 17 mei 13:00

Sweet country

di 19 mei 19:00 uur

Three Faces

di 26 mei 19:00 uur

Het Dante-Project

Royal Ballet - do 28 mei 20:15 uur

La Villa

di 2 juni 19:00 uur

Das Schweigende Klassenzimmer

Boek & Film (serie B) - ma 14 okt & ma 8 juni 19:30

What will people say

di 9 juni 19:00 uur

Elektra

Royal Opera - do 18 jun 20:45 uur

Deze website gebruikt cookies om de gebruikerservaring te kunnen verbeteren. Door gebruik te maken van deze website gaat u hiermee akkoord.